Saraw.ee veebilehe müügitingimused. Veebilehe saraw.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Säraw Õpilasfirma, asukohaga Munga 12, 50012 Tartu, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Makseid võetakse vastu eurodes.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kui ostjal on erisoove kauba tellimisel, siis võib see võtta lisaks aega 1-7 tööpäeva. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, kas võttes ühendust Säraw Õpilasfirmaga kodulehe, sotsiaalmeedia või meili (info@saraw.ee) teel.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Taganemisõigus ei kehti toodetele, mis on ostetud Õpilasfirmade laatadelt.

Toote Veebipoele tagastamiseks kuluva transpordikulu katab ostja.